Ми допоможемо Вам збільшити потужність двигуна John Deere та продуктивність, зменшити витрати палива!

Додай потужності техніці – знизиться витрата дизпалива

Чіп тюнінг/прошивка для України вже далеко не новина, але чи є компанії котрі дійсно надають якісні послуги?!

Наша компанія була першою і залишається найкращою!

Наша спеціалізація техніка John Deere! Ми єдині хто на 100% забезпечені всім ліцензійованим обладнанням включаючи динометричний стенд який здатен зафіксувати основні робочі параметри безпесередньо в полі. З нами надійно!

За сьгоднішніх обставин ми ставимо акцент на економії палива. Через коригування роботи програмного забезпечення ми економимо паливо - вприск палива стає кращий і якісніший. Робота двигуна стає злагодженою. Тому збільшується потужність і ККД, зменшується витрата палива.

Увага! При цьому ресурс двигуна НЕ зменшується, а в деяких випадках навпаки збільшується. Оскільки горіння паливної суміші правильне, масляна плівка на стінках гільзи стабільна, ударна сила на поршень потужна, але плавна, рівномірна в кожному циліндрі, тому збільшується і крутний момент.

Щодо роботи трансміссії. Завдяки плавній потужності, робота і ресурс трансміссії покращуються, та відсутнє самогальмування при перемиканні передач. Ресурс двигуна та трансмісії збільшується за рахунок підвищення крутного моменту - відповідно трансмісія та двигун працюють стабільно, без ривків та перепаду потужності на обраній передачі.

Ми завжди на зв’язку, консультуємо по телефону, виїжджаємо до т/з замовника, надаємо гарантію на послуги.

Якщо Ви бажаєте збільшити потужність та продуктивність двигуна Вашого трактора чи комбайна John Deere, зменшити витрати дизпалива, замовляйте виїзд спеціаліста:

+380675495262

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання !

  + 38(067)549-52-62