Фільтрація гідравлічного, гідротрансмісійного масла.

Унікальна пропозиція від ТОВ «Провідна Сервісна Компанія».

Фільтрація гідравлічного, гідротрансмісійного масла.

У техніці Джон Дір інтервали заміни гідротрансмісійної оливи – 1,5-2 тис. мотогодин, залежно від моделі та умов експлуатації. Інтервали можуть зміщатися. Цьому передують передчасні, неплановані ремонти гідротрансмісії. Найбільше оливи знаходиться саме тут. В сучасній імпортній техніці зазвичай г/т олива знаходиться в одному картері.

Фільтри різної очистки

Під час роботи техніки фільтрування звичайно відбувається через власні фільтра, встановлені заводом-виробником. Фільтри є грубої та тонкої очистки. Фільтри грубої очистки багаторазові та очищуються під час ТО шляхом промивання та видування. Відповідно, фільтри тонкої очистки – це елементи одноразового використання.

Здавалося б, для чого потрібна додаткова фільтрація оливи, запитаєте Ви?!

Кожен погодиться з тим, що г/т олива не завжди відпрацьовує свій ресурс без доливу або часткової заміни. Цьому сприяють різного типу поломки, зокрема, банально лопнув шланг, передчасний ремонт КПП або будь якого елементу гідротрансмісійної системи.

Наша установка виготовлена на власних потужностях, містить в собі також елемент грубої та тонкої очистки. Вона високопродуктивна, 56 л/хвилину.

 

    

 

 

Фільтрування нам дає наступне:

  1. Продовжуємо термін експлуатації оливи за рахунок відокремлення частинок механічного спрацювання та окислення. Аналізуючи частинки, які осіли в фільтрах, ми маємо розуміння, який ремонт нас чекає в перспективі. (При бажанні клієнта, можемо додати комплект антифрикційної та протипінної присадки, що покращить експлуатаційні властивості оливи, надаючи при цьому повноцінний ресурс оливі та підвищений захист деталям)
  2. Якщо з ладу вийшла КПП, частинки потрапили і в картер заднього мосту, або навпаки. Тому додаткова фільтрація дає нам можливість без розбирання промити потрібну частину г/трансмісії

Кожен випадок ми розглядаємо індивідуально. Наші дії спрямовані на те, щоб ваша техніка працювала ефективно та надійно між плановими технічними обслуговуваннями.

Фільтрація здійснюється як на самому тракторі, так і в окремій ємності.

 

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання !

  + 38(067)549-52-62