Реальні фото. Як ми збільшуємо потужність для John Deere нашим клієнтам. Чиптюнинг Джон Дир

Ми знайшли найращий спосіб вирішення багатьох проблем сучасного фермера. Фото з господарств реальних клієнтів.

Про нього далі....

 

Чіп тюнінг/прошивка для України вже далеко не новина, але чи є компанії котрі дійсно надають якісні послуги?!

Наша компанія була першою і залишається найкращою!

Наша спеціалізація виключно техніка John Deere! Ми єдині хто на 100% забезпечені всім ліцензійованим обладнанням включаючи динометричний стенд який здатен зафіксувати основні робочі параметри безпесередньо в полі. З нами надійно!

За сьгоднішніх обставин ми ставимо акцент на економії палива. Через коригування роботи програмного забезпечення ми економимо паливо - вприск палива стає кращий і якісніший. Робота двигуна стає злагодженою. Тому збільшується потужність і ККД, зменшується витрата палива.

Увага! При цьому ресурс двигуна НЕ зменшується, а в деяких випадках навпаки збільшується. Оскільки горіння паливної суміші правильне, масляна плівка на стінках гільзи стабільна, ударна сила на поршень потужна, але плавна, рівномірна в кожному циліндрі, тому збільшується і крутний момент.

Щодо роботи трансміссії. Завдяки плавній потужності, робота і ресурс трансміссії покращуються, та відсутнє самогальмування при перемиканні передач.  

  

 

Чиптюнинг:

1. Посилення потужності (до +20%), обертального моменту двигуна шляхом перепрограмування контролера. Техніка працює на вищих передачах на тих самих обертах. При цьому швидкість руху збільшується.

2. Відчутне зниження витрати палива

3. Збільшення продуктивності тз, зниження навантаження на двигун

4. Зменшення часу виконання польових робіт

 

Якщо Ви хочете збільшити потужність та продуктивність двигуна Вашого трактора чи комбайна John Deere, зменшити витрати дизпалива, замовляйте виїзд спеціаліста:

+38050 0811248

+380675495262

+380672205676

 

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання !

  + 38(050)081-12-48          + 38(067)549-52-62

  + 38(067)220-56-76