Реальні фото. Як ми збільшуємо потужність для John Deere нашим клієнтам. Чиптюнинг Джон Дир

За сьгоднішніх обставин ми ставимо акцент на економії палива. Через коригування роботи програмного забезпечення ми економимо паливо - вприск палива стає кращий і якісніший. Робота двигуна стає злагодженою. Тому збільшується потужність і ККД, зменшується витрата палива.

 

Увага! При цьому ресурс двигуна НЕ зменшується, а в деяких випадках навпаки збільшується. Оскільки горіння паливної суміші правильне, масляна плівка на стінках гільзи стабільна, ударна сила на поршень потужна, але плавна, рівномірна в кожному циліндрі, тому збільшується і крутний момент.

Щодо роботи трансміссії. Завдяки плавній потужності, робота і ресурс трансміссії покращуються, та відсутнє самогальмування при перемиканні передач. Ресурс двигуна та трансмісії збільшується за рахунок підвищення крутного моменту - відповідно трансмісія та двигун працюють стабільно, без ривків та перепаду потужності на обраній передачі.

 

  

 

Чиптюнинг:

1. Посилення потужності (до +20%), обертального моменту двигуна шляхом перепрограмування контролера. Техніка працює на вищих передачах на тих самих обертах. При цьому швидкість руху збільшується.

2. Зниження витрати палива

3. Збільшення продуктивності тз, зниження навантаження на двигун

4. Зменшення часу виконання польових робіт

Чіп тюнінг/прошивка для України вже далеко не новина, але чи є компанії котрі дійсно надають якісні послуги?!

Наша компанія була першою і залишається найкращою!

Наша спеціалізація виключно техніка John Deere! Ми єдині хто на 100% забезпечені всім ліцензійованим обладнанням включаючи динометричний стенд який здатен зафіксувати основні робочі параметри безпесередньо в полі. З нами надійно!

Якщо Ви хочете збільшити потужність та продуктивність двигуна Вашого трактора чи комбайна John Deere, зменшити витрати дизпалива, замовляйте виїзд спеціаліста:

+380675495262

+380672205676

 

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання !

  + 38(067)549-52-62